تضمین بهترین قیمت

ترنه با فعالیت و تجربه ای که طی ۱۳ سال اخیر در بازار مبلمان و دکوراسیون داشته توانسته ارتباطات پایدار و بلندمدت با تولید کنندگان خود برقرار کند و با ارزیابی کارشناسان ترنه از قیمت کالاهای تولید شده، پایین ترین قیمت ممکن را برای کالاها تعیین کرده است. از این رو شما مشتری گرامی، می توانید با خیالی آسوده از ترنه خرید نمایید. در صورتی که کالای خریداری شده شما با قیمتی پایین تر از ترنه در فروشگاه های اینترنتی یا فیزیکی عرضه شود، ترنه اختلاف قیمت را با کمال میل به شما پرداخت خواهد نمود.

کالاهایی که شامل شرایط تضمین بهترین قیمت می شوند:

کالاهای یکسان: کالاها باید از نظر رنگ، مدل و مواد اولیه بکار رفته کاملا یکسان باشند.

اصل بودن کالاها: تمامی کالاهای ترنه اصل بوده و از تولید کنندگان و برندهای معتبر تهیه می‌شوند. تنها کالاهایی شامل تضمین بهترین قیمت می‌شوند که از اصالت(تولید شده توسط برند مورد نظر) آن‌ها اطمینان حاصل شود.

گارانتی و ضمانت: گارانتی محصولات و ضمانت آن‌ها باید کاملا یکسان باشند.

فروشگاه های مجاز: تنها فروشگاه‌هایی برای مقایسه مجاز هستند که دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن و تجارت باشند.

موجود بودن کالا در فروشگاه: تنها کالاهایی شامل تضمین قیمت می‌شوند که در زمان ارائه درخواست به ترنه در فروشگاه موجود بوده و قابل فروش باشند.

مدارک مورد نیاز:

عکس یا اسکن پیش فاکتور فروشگاه که برای همان محصول باشد.

زمان ارسال درخواست:

درخواست مشتری باید حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد از فاکتور شدن سفارش، ارسال شود.

بررسی ثبت درخواست حداکثر تا ۵ روز کاری انجام می‌شود.

پس از ارسال استعلام و در صورت تایید قیمت پایین‌تر، اضافه مبلغ پرداخت شده طی مدت ۷۲ ساعت به حساب بانکی اعلام شده شخص واریز خواهد شد.

قوانین:

درصورتی که مشخص شود فردی قصد تخلف یا سو استفاده از این طرح را دارد، ترنه می تواند درخواست را مورد پذیرش قرار ندهد.

تضمین بهترین قیمت به عنوان یک طرح دائمی نمی باشد.